top of page

Hotely bojujú o každého hosťa, cestou však nie sú ďalšie zľavy, ale uspokojenie potrieb klienta.


Firma NabíBajk, sa zaoberá inštaláciou a prevádzkou nabíjacích staníc pre elektrobicykle. Chcem Vám predstaviť naše riešenie, ktoré by mohla zaujať Vašich hostí.


Viete, že elektrobicykle sú stále populárnejšie a že mnohí ľudia ich používajú nielen na voľnočasové aktivity, ale aj na cestovanie po meste? A viete, že jedným z najväčších problémov elektrobicyklistov je nájsť miesto, kde si môžu dobiť svoje batérie?


Preto prichádzame s riešním, ktoré Vám pomôže prilákať novú klientelu a zvýšiť spokojnosť tých, ktorí u Vás už bývajú. Ponúkame Vám inštaláciu nabíjacej stanice pre elektrobicykle priamo na parkovisku alebo v areáli Vášho hotela. Táto stanica je bezpečná, jednoduchá na obsluhu a umožňuje nabíjať až osem bicykle naraz. Navyše, je pripojená k internetu a zobrazuje sa na našej webovej stránke www.nabibajk.sk, kde si ľudia môžu vyhľadať na globálnej mape najbližšiu dostupnú stanicu.


Myslíme si, že toto je skvelá príležitosť pre Váš hotel, aby si sa odlíšil od konkurencie a ponúkol niečo navyše svojim hosťom. Zároveň podporíte ekologickú mobilitu a ušetríte na energii. Všetky zariadenia s nabíjacími stanicami sú publikované na verejnej globálnej mape OSM a na Mapy.cz


Tu je pár argumentov ktoré Vám pomôžu pri presadení tejto aktivity u Vás na Hoteli (rozkliknite)


1. Atrakcia pre zákazníkov:

- Zriaďovanie nabíjacích staníc pre elektrobicykle v reštauráciách a bufetoch môže prilákať viac zákazníkov. - Veľa majiteľov elektrobicyklov hľadá miesta na nabíjanie bicyklov a mať nabíjacie stanice môže byť rozhodujúcim faktorom pri výbere reštaurácie alebo bufetu.

2. Zníženie nákladov a zelený profil:

3. Spojenie s cyklistickou komunitou:

4. Zhrnutie:Ak máte záujem o ponuku, prosím kontaktuj ma na telefónnom čísle 0905609831 alebo na e-maile info@nabibajk.sk. Rád vám poskytnem viac informácií.


Roman Pikaly NabiBajk sro sieť nabíjacích staníc pre ebajky +421905 609 831 | powerbox@nabibajk.sk | WhatsApp
17 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page