top of page

Motor Yamaha PW-XTrvá čas, než si zvyknete na výkonný motor Yamaha PW-X. Už od prvého stlačenia pedálov motor silno zatlačí a dá o sebe vedieť výrazným bzučaním. So správnou úrovňou podpory sa to všetko premieta do ľahkých štartov do kopca. V porovnaní so všetkými ostatnými motormi, PW-X je ten, ktorý najlepšie zvláda jazdu s nízkou kadenciou. Táto charakteristická črta tiež podporuje jazdu do kopca a zbavuje vás väčšiny tvrdej práce - v závislosti od úrovne podpory. Avšak po kadencii 80 ot / min sa Yamaha PW-X už začína trápiť so svojou plnou silou. To znamená, že PW-X vyžaduje úplne novú techniku ​​jazdy pri prekonávaním schodov a prekážok. Namiesto toho, aby ste šliapali tvrdo a rýchlo, stačí zmeniť najvyššiu úroveň podpory a nechať motor odpočívať. Nižšia kadencia tiež bráni tomu, aby ste chytali kľuky o prekážky. Charakter motora nevytvára najprirodzenejší pocit z jazdy, ale napriek tomu ide hladko keď znižuje podporu na prahovej hodnote 25 km / h a vytvára iba minimálny odpor pri šliapaní.

Yamaha ponúka pre svoje motory širokú škálu batérií, diaľkových ovládačov a displejov. Môžete si vybrať z internej 600 Wh batérie a 2 externých batérií s kapacitou až 500 Wh. Tri koncepty displeja zahŕňajú všetko od jednoduchého minimalistického systému po plnohodnotné riadiace centrum s navigáciou a integráciou aplikácií. Výrobcovia sa okrem toho môžu rozhodnúť používať vlastné nabíjateľné batérie a riešenia displeja.

Yamaha PW-X ťahá ako býk pri nízkych kadenciách! Na dlhých jazdách sa cíti pohodlne a rieši prudké stúpania bez toho, aby si sa musel moc potiť.

Točivý moment 80 Nm

Váha motora 3.06 kg

Počet úrovni podpory 5

Walk-assist áno

Výhody

  • Silný pri nizkych kadenciach

Nevýhody

  • Rýchlejší úbytok energie pri najvyššom móde

7 views0 comments

Comments


bottom of page